Kuzey Sıvı Çamaşır Deterjanı 4 Lt

94.00 

Kuzey Sıvı Çamaşır Deterjanı 4 Lt …

  Soru sor

Kuzey Sıvı Çamaşır Deterjanı 4 Lt  yıkama üstün çıkarma gücü olan ve bir kere kullanıldıktan sonra vazgeçilmesi zor olan deterjandır. Özel formülü ile daha ilk yıkama da çamaşırlar üzerindeki etkisiyle şaşırtır.  Kirlere derinlemesine nüfus eder ve muhteşem kokusuyla büyüler. Zorlu lekelerin savaşçısıdır Kuzey Sıvı Çamaşır Deterjanı Uzun süre ferahlık sağlamasıyla özel hissettirir. 

Çamaşırları çok nazik temizleyip yıpratmamasıyla vazgeçilmezler arasına girer. Bir kere kullananın vazgeçmesi zordur Kuzey sıvı çamaşır deterjanı Temizlikte güçlü oluşuyla bilinir. 

Çamaşırların parlaklığını koruma da ideal bir deterjandır. İnatçı lekeleri bile çıkarırken çamaşırların rengini soldurmaz çamaşırlar ilk gün olduğu gibi kalır. Kumaşları üstün koruma kalitesine sahiptir. Zorlu kirlerle karşı karşıya kalındığı zaman eliniz hemen  Kuzey sıvı çamaşır deterjanı gider.

Eşsiz kokusuyla büyüler ve günler sonra bile çamaşırlar hala ilk yıkandığı gün gibi kokar. Kuzey Sıvı Çamaşır Deterjanı bütün bu özellikleriyle banyoda yerini alır. Geriye çamaşırların keyifle temizlenmesi kalır.                                                   

Ek bilgi

Ağırlık 4 kg

Yalnızca bu ürünü alan giriş yapan müşteriler yorum bırakabilir.

Yorumlar

İlk yorumu siz yazın.

No more offers for this product!

Genel sorular

Henüz bir soru yok.